O nas

Po co ten blog?

Witamy cię na naszych stronach.
Blog ten jest dla nas pamiętnikiem, zapisem subiektywnych doznań i umykających chwil. Akceleratorem wspomnień i impulsem spamiętania. Jest też zaspokojeniem literackich fantazji, pisarskim spełnieniem, do którego potrzebny jesteś ty czytelniku. Zostań naszym gościem, smakuj nasze opowieści niczym literackie ziarna, które być może zakiełkują twoją własną przygodą.

O czym piszemy na blogu?

Jeżeli szukasz miejsc zwyczajnie niezwykłych, to dobrze trafiłeś. Jeżeli natomiast szukasz przewodnika krok po kroku do kolejnych celów, to niestety się rozczarujesz. Nasze opowieści są jedynie szkicami, które pozwalają przystąpić do własnego poszukiwania przygody.
Krainy czy miejsca są atrakcyjne przez to, że musicie sami je odnaleźć. My chcemy pokazać tylko ich magię. Czy to się udaje? Sami oceńcie.

Kilka słów o nas

Tata Rafał. Pisarz tego bloga. Nie lubi siedzieć w domu i chciałby wszystko robić razem z rodziną. Z wykształcenia niedokształcony. Z zamiłowania literat i ojciec. Pragnie podróżować, pisać i być czytanym. Rodzina plus droga są mu spełnieniem.

Mama Siela. Definicja matki. Kocha ogród i czystość. Szczególnie to drugie trudno utrzymać, więc ma mnóstwo roboty. Nie ma potrzeby podróży, ale puszczenie jego samego z tą dwójką… Co to, to nie. Życie jest zbyt krótkie, by przepuszczać takie chwile. Kocha dobrą kawę w jego towarzystwie w wyjątkowych miejscach.

Jaś dzisiaj jest artystą, malarzem, rzeźbiarzem, twórcą czegoś z niczego. Ma swoje fochy i plany, za którymi trudno nadążyć. Kim będzie jutro? Tak szybko się zmienia.

Księżniczka Zuzanna wygląda pięknie, wypowiada się elokwentnie,  nikt nie wie, skąd w tej małej istotce tyle trudnych słów. Potrafi być słodka i nieznośna. Brat jest dla niej wzorem, ale nigdy się do tego nie przyzna.

Website Built with WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑